مطالب متفرقه

جابجایی گل و گیاه در باربری تجریش

جابجایی گل و گیاه در باربری تجریش

در هنگام اسباب­کشی برای محافظت اکثر وسایل می­توان ایمنی آنها را با بسته­بندی صحیح تامین کرد. اما در جابجایی گل و گیاه نمی­توان با بسته­بندی ایمنی آنها را تضمین کرد. بنابراین جابجایی گیاهان در اسباب­کشی حتی سخت­تر از وسایل سنگین است. گل و گیاه در برابر تغییرات دمایی، فشار و ضربه آسیب­پذیر هستند و در هنگام اسباب­کشی باید از قبل برای جابجایی آنها برنامه­ریزی کرد. بهتر است چند روز قبل از اسباب­کشی از آبیاری گل و گیاه خودداری کنید. باربری تجریش  برای ایمنی گلدانها و گیاهان شما آنها را درون جعبه­های مخصوص قرار داده و برای حمل و چیدن آنها در وسیله حمل بار از چرخ­های مخصوص حمل بار استفاده می­کند.

 

نحوه جابجایی گل و گیاه در اسباب کشی منزل در اتوبار تجریش

جابجایی گیاهان در طی اسباب­کشی احتیاج به مراقبت ویژه دارد. بنابراین در اسباب­کشی و جابجایی گل و گیاه دقت فراوانی کرد تا اسباب­کشی به خوبی پیش رود و گیاهان آسیب نبینند. بهتر است قبل از شروع اسباب­کشی گیاهان را هرس کنید تا جابجایی آنها راحت­تر باشد و در هنگام جابجایی شاخ و برگ گیاه آسیب نبیند. گلدانها را آبیاری نکنید و برای بسته­بندی و جابجایی آنها از یک شرکت باربری باتجربه استفاده کنید. اتوبار تجریش با پیچیدن اصولی شاخ و برگ­های گلدانهای بزرگ و قرار دادن هر گلدان در جعبه مجزا و چیدن آنها در انتهای ماشین باربری ایمنی آنها را در طول جابجایی فراهم می­کند.

 

جابجایی گیاهان آپارتمانی در اسباب کشی در باربری در تجریش

در هنگام جابجایی گل و گیاه ممکن است در میان انبوه لوازم شکسته و آسیب ببیند. همچنین درمسیرهای طولانی و محیط بسته، گرم و بدون هوا گیاهان پژمرده و خراب می­شوند. بنابراین جابجایی گل و گیاه ریسک بزرگی است و احتمال آسیب دیدن آنها زیاد است. مخصوصا هنگامی که گل و گیاهی که می­خواهید جابجا کنید زینتی و گران قیمت باشد این ریسک چند برابر نیز می­شود. اما نگران نباشید باربری در تجریش با استفاده از روش­های ویژه حمل گل و گیاه، جابجایی گیاهان زینتی شما را به بهترین شیوه به انجام می­رساند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا